Logistické řešení na míru

Potřebovali byste zajistit optimální skladovací plochy? Potrpíte si na kvalitní služby, máte rádi řád, přehled a pořádek? Logistika v podání společnosti Emons je na výtečné úrovni, se kterou budou spokojení i ti nejnáročnější klienti. Zahrnuje totiž všechny důležité aspekty a požadavky klientů, kteří mají mimo jiné k dispozici online přehled ohledně managementu. Budete tedy moci přesně vědět, jaké jsou vaše aktuální zásoby zboží, jaká jsou čísla šarží a jaký je aktuální celkový stav skladu. Díky těmto přehledným online službám budete tedy plně informovaní a neuteče Vám žádná podstatná informace.

Obraťte se na profesionály

Nechat si zprostředkovat sklady právě společností Emons je výborné řešení, a to hned z několika podstatných důvodů. Doprava a logistika je na profesionální úrovni:

  • 8 logistických stanovišť na území České republiky, které spolu úzce spolupracují a které jsou navzájem propojeny
  • 21 stanovišť v sousedním Německu
  • Čtyřiadvacetihodinová dostupnost skladu
  • Zajištění té nejvhodnější skladovací haly přesně podle potřeb zákazníka
  • Sklady jsou napojené na vlastní sítě přepravy, jsou řízeny centrálně

Mějte přehled o své logistice

Řízení skladu bude samozřejmě náležet profesionálům, kteří dokážou navrhnout ta nejlepší řešení a kteří mají hromadu cenných zkušeností. Vy budete moci ale všechno sledovat, a to dokonce online. Budete mít neomezený přístup ke sledování aktuálních zásob vašeho skladu. Vše, co budete potřebovat vědět, se dozvíte online, bez nutnosti do skladu třeba volat. Je to tedy z uživatelského hlediska mnohem pohodlnější a praktičtější.

Emons jsou skuteční profesionálové, kteří Vám v žádném případě nepřidělí první sklad, který se uvolní. Služby zahrnují také poradenství, kdy se budete společně snažit přijít na optimální logistické řešení, které by nejvíce vyhovovalo Vašim skladovacím potřebám.